IV. SRAZ 2019

IV. ročník srazu byl také velice vydařený. Už máme zažité zázemí a tuhle celou, v podstatě rodinou sešlost.

Po příjezdu a registraci každého účastníka srazu probíhalo rozdávání hlasovacích lístků každému, kdo mohl hlasovat o klasické „Leštěnky“, „Staříčky“ a letos jsme nachystali i kategorii „Speciál“, do které patřily auta jako M5, Alpina apod. Bohužel tento ročník nepřijela žádná z těchto variant, tak jsme museli improvizovat a do této kategorie zařadit vozy výjimečnými svými úpravami, případně vzhledem. To se nám podařilo, jelikož jsme měli na sraze vozy, vyčnívající svými barvami.

Tento ročník probíhal podobně jako minulý. Účastníci hlasovali v již zmíněných kategoriích po celý den srazu až do vyhlášení výsledků.

Mezi tím přes den probíhali námi oblíbené soutěže. Hod pneumatikou do dálky – ženy 15“, muži 17“.

Hod pneumatikou ženy:

 1. Simča – 5,7 m
 2. Vlaďka – 5 m
 3. Rosnička – 4,5 m

Hod pneumatikou muži:

 1. Honza – 10,2 m
 2. Martin – 9,2 m
 3. Dominik – 9 m

Pro tento ročník jsme vymysleli i novou soutěž, abychom se procvičili a přesvědčili, kdo se opravdu věnuje autům naplno. Tou soutěží byla výměna svíček. Připravili jsme si hlavu motoru, označením M50, která sloužila jako dárce orgánů a připevnili na paletu. Každý účastník této kategorie měnil svíčky na čas. Bylo to velice zábavné a zajímavé, taková soutěž ještě nikde nebyla a my v tom hodláme pokračovat. Máme už další hlavy navíc, jelikož u této soutěže se nestihne vystřídat tolik účastníků, protože se za chvíli poškodí závity :-D.

Výměna svíček na čas:

 1. David – 1:48
 2. Oskar – 2:05
 3. Štěpán – 2:06
 4. Lukáš – 2:12
 5. Rosnička – 2:30

Po všech soutěžích proběhlo vyhodnocení soutěží, ve kterých účastníci srazu hodnotili auta.

Leštěnka:

 1. Martin – 8 hlasů
 2. Dominik – 7 hlasů
 3. Oskar – 6 hlasů

Staříček:

 1. Jiří – 21 hlasů
 2. David – 9 bodů
 3. Petr – 7 bodů

Speciál:

 1. Rosnička – 28 bodů
 2. Lukáš – 13 bodů
 3. Jakub – 5 bodů

Po udělení cen čekalo i na mě velké překvapení od mých nejbližších a to v podobě velkého nástěnného portrétu mého milovaného Charlieho a cena i pro mě. Krásná trofej a to mě opravdu dojalo a chtěla bych tímto poděkovat všem mým kamarádům a nejbližším za toto překvapení, které mě opravdu dojalo k slzám, až jsem nemohla ani mluvit.

Po vyhlášení všech výsledů jsme vyjeli na tradiční spanilou jízdu po okolí kempu Rozkoš. Tento ročník jsme měli i doprovod Policie ČR, která nám vytvořila krásně plynulou jízdu. Tímto chceme velice poděkovat.

Po návratu do kempu probíhala večerní zábava. Opravdu se nenudíme a máme o zábavu postaráno i díky našemu kamarádovi Sidovi.

Budeme se těšit na další vydařený ročník s vámi všemi.

Napsat komentář