Víkendové setkání 2022

Ahoooj všichni 🙂

Tak letos jsme se viděli ještě jednou v našem oblíbeném kempu ATC Rozkoš u České Skalice, 14.-16.10..
V pátek jsme do kempu přijeli už kolem 13 hodiny, abychom nahlásili kdo bude ubytovaný v chatkách. Následně jsme si zajeli opláchnout auto na myčku Carwashczech, která je ihned před vjezdem do kempu. Tam jsme prohodili i pár slov s majitelem myčky. Potom jsme se odebrali do nedaleké restaurace v exotickém prostředí mezi palmami a opičkami pod názvem Tropical. Po obědě jsme se vrátili do kempu, kde na nás čekali účastníci, kteří za námi přijeli až ze Slovenska.

Pátek večer byla pohodička a všichni přijeli do večera.

Sobota ráno se nesla v takovém horším počasí, trošku mrholilo, ale to nás nezastavilo vyrazit po snídani a krušnější noci směr vojenská Tvrz Dobrošov. Po příjezdu na místo se počasí moc neumoudřilo, ale nás to nijak neomezovalo a šli jsme na zajímavou prohlídku nedokončenou stavbou vojenských prostor budovaných k obraně našich hranic v rámci počátku 2. světové války. Prvotně jsme se usadili do promítacího sálu a podívali se na dokument o stavbě tvrze. Byl to zážitek i v tom, že nás čekalo hodně schodů dolů i nahoru. Ale zvládli jsme to všichni.

Cestou z tvrze jsme se zastavili na obědě v chatě Aloise Jiráska s krásnou vyvýšenou rozhlednou. V mezičase, kdy jsme čekali na jídlo, tak jsme se vrátili do dětských let a zavzpomínali na hry co jsme si tehdy jako malí caparti hráli a taky jsme si poskládali z papíru vlaštovky. No obsluha na nás byla moc hodná a přívětivá. Tímto chci poděkovat za veškeré služby.

Po vydatném jídle jsme vystoupali i na rozhlednu, která je součástí Jiráskovi chaty. Ve vyšší poloze více foukalo a počasí moc nepřálo, tak jsme se rozhodli vrátit k autům a vydat se směr ATC Rozkoš.

Večer v kempu probíhal v jedné z chatek, poseděli jsme, ugrilovali si a užili si to snad všichni.

V neděli ráno jsme se vydali z kempu na oběd opět do nedalekého Tropicalu a poté už směr domů.

Letos nás čekaji už jen přípravy na VII. ročník srazu, který se bude konat v létě 14.-16.7.2023. TĚŠÍME SE NA VÁS a děkujeme VÁM VŠEM za skvělý víkend. 🙂

——————————————————————

PÁTEK:
Příjezd do kempu – ubytování a chill.

SOBOTA:
V sobotu odjezd v 9 hodin směr Dobrošov, kousek od Rozkoše. Tam se nachází TVRZ Dobrošov a rozhledna s chatou Aloise Jiráska.

https://www.pevnostdobrosov.cz/
https://www.jiraskovachata.cz/

Dáme si tam i oběd. Poté návrat do kempu.
Sobota večer bychom mohli něco hodit na gril a uděláme si pohodovej večer.

NEDĚLE:
Pomalý návrat domů, dle domluvy uvidíme, že bychom se ještě někam podívali.

Pokud byste chtěli něco teplého na sebe, tak se mrkněte na náš eshop a můžete si třeba koupit stylové tepláky:

https://www.trikokautu.cz/klub-bmw-e34/

Napsat komentář