VII. SRAZ 2023

Letošní sraz probíhal opravdu ve stylu 80“ a 90“. Velice nás překvapilo, kolik z vás přijelo v dobovém oblečení s doplňky. Bylo to něco, co jsme ještě nedělali a vyplatilo se. Téma které patří k rokům výroby našich aut to krásně sladilo.

Přípravy na tento ročník srazu započali opět na podzim a výsledek můžete shlédnout v pozvánkovém videu níže:

Tento sraz jsme si s přípravami trofejí a veškerých věcí okolo trošku ztížili, protože jsme si našli nové prostory. Takže fyzické přípravy započaly o trochu později, ale i tak jsme vše zvládli.

Letošní rok jsme vyrazili do kempu už ve středu před srazem, abychom si stihli odpočinout před náročným víkendem, na místě se jako první postavil BAR a zázemí pro účastníky srazu. V poklidu jsme si užili první den v kempu v našem oblíbeném stánku „U Labužníka“ a následoval poklidný večer.

Ve čtvrtek jsme pokračovali v přípravách a večer jsme oslavili v rámci pořadatelského týmu.

Nastal pátek a my dokončili plácek v kempu a čekali už jen na příjezd pódia, který nám jako i minulý rok zapůjčila firma Čáp trans, díky našemu kamarádovi Dominikovi. Mají opečovávané kamiony, které nedělají nikde ostudu. Tímto chceme poděkovat za zapůjčení a důvěru.

No a od 16 hodin už začali přijíždět první účastníci VII. ročníku srazu. Bylo opravdu překvapením, když spousta z vás přijela už „vystajlovaná“. Při příjezdu si každý nechal vyfotit auto před plachtou, která byla určená k focení a použili jsme pro to dobový foťák, takže snímek účastníci dostali okamžitě.

Pátek se nesl v duchu pohody a příprav na hlavní den srazu. Probuzení v sobotu bylo příjemné a čekal nás hodně slunečný den. Každý rok je dost jiný, co se týče počasí a letos tomu bylo jinak než minulý rok. Bylo neskutečné vedro, takže opravdu pořádné léto. Auta to přežila, účastníci také a my u pódia jakbysmet, takový to spálení na dovolenou. 🙂

V sobotu probíhalo spoustu soutěží, kterých se mohli zúčastnit všichni. Nechyběla ani módní přehlídka všech modelů, kterou jsme si náramně užili.

– Přinášíme vám výsledky soutěží –

KING & QUEEN OF RETRO vyhrál pár Hošťálkovic, který byl za hodně zúčastněných naprosto perfektní, jako kdyby se vydali z minulosti do budoucnosti.

HOD PNEU ŽENY:

 1. Denča – 7 m
 2. Nikol – 6,5 m
 3. Ivet – 5,5 m

HOD PNEU MUŽI:

 1. David – 10 m
 2. Tomáš – 9,5 m
 3. Pavel – 9 m

HOD PNEU DĚTI:

 1. Adam – 3,5 m
 2. Matýsek – 3 m
 3. Kubík – 2,5 m

VOCHMATIKA:

 1. Kulda
 2. Bláža
 3. Mesík

VÝMĚNA SVÍČEK:

 1. Tomáš – 00:01:00
 2. David – 00:01:07
 3. Kulda – 00:01:08

LEŠTĚNKA:

 1. Tomáš – 17b.
 2. Rosnička – 8b.
 3. Honza – 6b.

STAŘÍČEK:

 1. Daník – 19b.
 2. Tomáš – 8b.
 3. David – 4b.

SPECIÁL:

 1. Rendis – 34b.
 2. Florian – 21b.
 3. Lukáš – 10b.

NEJVZDÁLENĚJŠÍ ÚČASTNÍK:

 1. René DE – 585 km
 2. Florian DE – 509 km
 3. Palo SK – 323 km

Program byl letos opravdu napěchovaný soutěžemi i programem pro děti, dospělé a pro všechny nám na tento ročník přijeli kluci z D&K teamu – Lukáš Jaeger, předvést ježdění „naboku“ jako dvoustopé vozidlo. Děkujeme tímto za exhibici a zajímavou vsuvkou do celého dne.

Letošní spanilou jízdu jsem po dlouhé době vedla já bez doprovodu Policie ČR. Spanilka vedla v okolí Rozkoše i s výhledem na krásu okolní krajiny.

Děkujeme vám všem za přízeň a budeme se těšit na další ročník srazu, který by díky vám nebyl. Teď už se jen můžete vrátit zpět a zavzpomínat díky instagram.com/lukaslacky_photo.

Děkujeme i všem sponzorům, partnerům, pořadatelům a všem přátelům.