VII. SRAZ 2023

Přinášíme vám termín srazu pro rok 2023. Bude se konat ve dnech 14.-16.7. v našem oblíbeném kempu ATC Rozkoš u České Skalice.

Nalaďte se na atmosféru 80′ a 90′ let, do kterých se spolu na následujícím ročníku vrátíme:

Registrace pro letošní VII. ročník srazu bude probíhat jako minulý rok na našem webu v kolonce REGISTRACE a můžete si vybrat z různých balíčků, v nich bude i možnost zakoupit si konzumaci na BAR (jídlo, pití) viz odkaz:

https://www.trikokautu.cz/registrace-klubsrazye34

‼️Registrační balíček je možné zakoupit pouze do 30.6.2023‼️

‼️Samotná registrace bude možná předem do 7.7. pak už bude možné jen na místě‼️

Registrační balíček si vyzvednete přímo na sraze. Registrace bude možná i přímo na místě bez výhod, které nabízí balíček zakoupený předem. Následně budete rozděleni do kategorií aut (Leštěnka, Staříček a Speciál). Hlasování bude probíhat pomocí hlasovacích lístků v sobotu od 10-15 hodin. 

Po vyzvednutí registrace v našem registračním stanu si vás převezme pořadatel a nasměruje vás s autem před „fotokoutek“ kde vám vyfotíme auto na INSTAX, aby měl každý vzpomínku na letošní sraz. Jedna fotka je k registraci zdarma pro auto, pokud by chtěl někdo fotku navíc, bude platit 50,- Kč.
Po vyfocení si vás pořadatel nasměruje na parkplatz.

Přes den budou probíhat soutěže dle programu, který je níže. Opět bude probíhat soutěž o NEJVZDÁLENĚJŠÍHO ÚČASTNÍKA SRAZU (dle PSČ v registraci), nesmí chybět ani VÝMĚNA SVÍČEK NA ČAS, HOD PNEUMATIKOU – ženy, muži, děti a nová soutěž VOCHMATIKA, kde zjistíte, jak jste na tom s poznáním věcí podle hmatu na čas. Na Baru si najdeme také čas na VEČERNÍ SOUTĚŽE a na výherce čeká odměna. A co vy víte, třeba nás opět navštíví i SID.

Letošní ročník bude výjimečný, protože se vrátíme do doby 80‘ a 90‘ let, kdy se naše auta vyráběla. Pokud přijedete sladěni do těchto let obdržíte od nás dárek. Letos se bude konat i soutěž o KING OF RETRO a QUEEN OF RETRO, která bude probíhat před vyhlášením výsledků soutěží. Nebude chybět náš SPEAKER ŠVÁBÍK, který vás bude celý víkend bavit. 

Každý rok slýchávám, že je to jen pro E34, což je pravda, ale ostatní návštěvníci našeho srazu mají svůj plac na zaparkování „ostatních značek aut“ a můžou se zúčastnit našich soutěží a hlasování. Takže i když se chcete přijet jen podívat, budeme velice rádi. Navíc, krásné kousky aut a motorek, které přijedou budou mít jako minulý rok plácek, kde budou vidět.

Letošní spanilá jízka nebude s dorovodem Policie ČR, z důvodu uzavírek na hlavních tazích. Z tohoto důvodu povede spanilou jízdu pořadatel a žádáme vás o dodržení silničních pravidel, děkujeme za pochopení.

https://mapy.cz/s/jofarehahu